Zortrax M200 Plus
Desktopowa drukarka 3D Zortrax M200 Plus cechuje się precyzją i łatwością użytkowania. Od razu po rozpakowaniu jest gotowa do pracy. Nie wymaga montażu i skomplikowanych działań. Dostępne opcje można łatwo wybrać za pomocą wbudowanego ekranu dotykowego. Idealnie sprawdzi się w produkcji przemysłowej, ponieważ za pomocą programu Z-SUITE, możliwe jest zarządzanie siecią wielu urządzeń. Będzie także niezawodna przy prototypowaniu.
Zaprojektowana do wymagającej pracy
Zortrax M200 Plus została zaprojektowana z myślą o niezawodnym, ciągłym działaniu. Jakość wykonania minimalizuje koszty konserwacji i gwarantuje powtarzalne rezultaty.
Komfort pracy
Zortrax M200 Plus to zaawansowana drukarka 3D gotowa do pracy zaraz po rozpakowaniu. Urządzenie można obsługiwać manualnie przez intuicyjny ekran dotykowy lub zdalnie, przez sieć Wi-Fi lub Ethernet.
Na wbudowanym ekranie można zobaczyć podgląd modeli zapisanych w pamięci drukarki. Interfejs jest nieustannie ulepszany wraz z kolejnymi aktualizacjami oprogramowania.
Zastosowania
Druk 3D został stworzony do szybkiego prototypowania, ale dzisiaj możliwości tej technologii sięgają znacznie dalej. Drukarki LPD Zortrax pracują w wielu branżach od edukacji, przez ochronę zdrowia, do przemysłu kosmicznego.

Prototypowanie produktów konsumenckich
Tworzenie produktów konsumenckich wymaga wielu prototypów. Technologia druku 3D sprawia, że proces ten będzie szybszy i tańszy.

Tworzenie modeli architektonicznych
Modele w skali architektonicznej wymagają milimetrowej precyzji, aby uzyskać odpowiednie proporcje. Druk 3D to technologia, która może zautomatyzować ten proces.

Drukowanie 3D materiałów edukacyjnych
Wykonane na zamówienie modele edukacyjne są przydatne w kursach z anatomii. Dzięki drukarkom 3D można je uzyskać za cenę dużo niższą od rynkowej.

Produkowanie na dużą skalę
Duże zakłady produkcyjne mogą zaoszczędzić do 99% na częściach zapasowych, drukując je produkować na miejscu, dzięki farmom drukarek 3D.

Modele medyczne
Wydrukowane w 3D modele mogą być oparte na tomografii komputerowej. Takie modele są przydatne między innymi w tworzeniu rekonstrukcji twarzy i planowaniu zabiegów.

Inżynieria kosmiczna
Przeprowadzanie dokładnych testów jest koniecznością w przemyśle lotniczym. NASA używa drukarek 3D Zortrax do prototypowania narzędzi dla astronautów pracujących na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Uproszczenie robotyki
Budowanie funkcjonalnych robotów jest trudnym zadaniem. Dzięki drukarkom 3D tworzenie projektów i wprowadzanie do nich modyfikacji staje się łatwe.

Prace badawczo-rozwojowe w branży motoryzacyjnej
Tworzenie modeli z gliny jest tradycyjnym sposobem tworzenia prototypów w przemyśle motoryzacyjnym. Byli inżynierowie z Ferrari stwierdzili jednak, że druk 3D jest szybszy i bardziej wydajny.
Oparta na wielokrotnie nagradzanej konstrukcji Zortrax M200.






Farmy druku 3D
Drukarki Zortrax M200 Plus można połączyć w zdalnie zarządzaną farmę umożliwiającą prowadzenie elastycznej, niskoseryjnej produkcji. Łączność Wi-Fi służy jako wygodna alternatywa przesyłania plików pomiędzy komputerem i drukarkami.
