Zortrax M200 Plus
Zortrax M200 Plus
Zortrax M200 Plus
Zortrax M200 Plus
Zortrax M200 Plus
Zortrax M200 Plus
Zortrax M200 Plus
Zortrax M200 Plus
Zortrax M200 Plus

Zortrax M200 Plus

10 934,70 zł
Brutto Dostawa w ciągu 24h

Desktopowa drukarka 3D Zortrax M200 Plus cechuje się precyzją i łatwością użytkowania. Od razu po rozpakowaniu jest gotowa do pracy. Nie wymaga montażu i skomplikowanych działań. Dostępne opcje można łatwo wybrać za pomocą wbudowanego ekranu dotykowego. Idealnie sprawdzi się w produkcji przemysłowej, ponieważ za pomocą programu Z-SUITE, możliwe jest zarządzanie siecią wielu urządzeń. Będzie także niezawodna przy prototypowaniu.

 

Zortrax M200 Plus

Niezawodna drukarka 3D

Zaprojektowana do wymagającej pracy

Zortrax M200 Plus została zaprojektowana z myślą o niezawodnym, ciągłym działaniu. Jakość wykonania minimalizuje koszty konserwacji i gwarantuje powtarzalne rezultaty.

Wykrywanie końca materiału

Druk zostanie automatycznie zatrzymany w przypadku wyczerpania materiału.

Zaawansowany system chłodzenia

System chłodzenia został zaprojektowany, by zapewnić najwyższą jakość.

Wbudowana kamera

Proces drukowania można monitorować zdalnie za pomocą wbudowanej kamery.

Szeroki wybór filamentów

Obsługuje szeroką gamę dedykowanych i zewnętrznych filamentów.

Komfort pracy

Zortrax M200 Plus to zaawansowana drukarka 3D gotowa do pracy zaraz po rozpakowaniu. Urządzenie można obsługiwać manualnie przez intuicyjny ekran dotykowy lub zdalnie, przez sieć Wi-Fi lub Ethernet.

Na wbudowanym ekranie można zobaczyć podgląd modeli zapisanych w pamięci drukarki. Interfejs jest nieustannie ulepszany wraz z kolejnymi aktualizacjami oprogramowania.

Zastosowania

Druk 3D został stworzony do szybkiego prototypowania, ale dzisiaj możliwości tej technologii sięgają znacznie dalej. Drukarki LPD Zortrax pracują w wielu branżach od edukacji, przez ochronę zdrowia, do przemysłu kosmicznego.

prototyping-customer-products.jpg

Prototypowanie produktów konsumenckich

Tworzenie produktów konsumenckich wymaga wielu prototypów. Technologia druku 3D sprawia, że proces ten będzie szybszy i tańszy.

Architecture%20modeling.jpg

Tworzenie modeli architektonicznych

Modele w skali architektonicznej wymagają milimetrowej precyzji, aby uzyskać odpowiednie proporcje. Druk 3D to technologia, która może zautomatyzować ten proces.

3D-Printed-Educational-Props.jpg

Drukowanie 3D materiałów edukacyjnych

Wykonane na zamówienie modele edukacyjne są przydatne w kursach z anatomii. Dzięki drukarkom 3D można je uzyskać za cenę dużo niższą od rynkowej.

Large%20scale%20manufacturing.jpg

Produkowanie na dużą skalę

Duże zakłady produkcyjne mogą zaoszczędzić do 99% na częściach zapasowych, drukując je produkować na miejscu, dzięki farmom drukarek 3D.

Medical%20models.jpg

Modele medyczne

Wydrukowane w 3D modele mogą być oparte na tomografii komputerowej. Takie modele są przydatne między innymi w tworzeniu rekonstrukcji twarzy i planowaniu zabiegów.

Aerospace.jpg

Inżynieria kosmiczna

Przeprowadzanie dokładnych testów jest koniecznością w przemyśle lotniczym. NASA używa drukarek 3D Zortrax do prototypowania narzędzi dla astronautów pracujących na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Making%20robotics%20easier.jpg

Uproszczenie robotyki

Budowanie funkcjonalnych robotów jest trudnym zadaniem. Dzięki drukarkom 3D tworzenie projektów i wprowadzanie do nich modyfikacji staje się łatwe.

Automotive.jpg

Prace badawczo-rozwojowe w branży motoryzacyjnej

Tworzenie modeli z gliny jest tradycyjnym sposobem tworzenia prototypów w przemyśle motoryzacyjnym. Byli inżynierowie z Ferrari stwierdzili jednak, że druk 3D jest szybszy i bardziej wydajny.

Oparta na wielokrotnie nagradzanej konstrukcji Zortrax M200.
make.png
3dhubs.png
plugnplay2016.png
plugnplay2015.png
all3dp.png
3dprintingindustry.png

Farmy druku 3D

Drukarki Zortrax M200 Plus można połączyć w zdalnie zarządzaną farmę umożliwiającą prowadzenie elastycznej, niskoseryjnej produkcji. Łączność Wi-Fi służy jako wygodna alternatywa przesyłania plików pomiędzy komputerem i drukarkami.

Podłącz

Zortrax M200 Plus to centrum elastycznej produkcji. Sieć wielu drukarek 3D jest szybka i prosta w obsłudze.

Zarządzaj

Drukarkami 3D można zarządzać zdalnie. Rozdzielanie zadań pomiędzy urządzenia pozwala optymalizować produkcję.

Kontroluj

Postęp wydruku na każdej z podłączonych drukarek można zdalnie monitorować za pomocą wbudowanej kamery.

mac_zsuite.png
Brak opini

Zortrax M200 Plus

Niezawodna drukarka 3D z Wi-Fi

Zortrax M200 Plus to wydajna drukarka 3D działająca w technologii FDM z możliwością łączności bezprzewodowej.

Została zaprojektowana z myślą o dużych farmach druku 3D jako narzędzie wspierające procesy prototypowania, projektowania oraz produkcji. Zortrax M200 Plus jest zdolna do długotrwałej, nieprzerwanej pracy bez nadzoru ze strony użytkownika. Odznacza się niezawodnością i niskimi kosztami użytkowania.

Desktopowa drukarka 3D o przemysłowej wydajności

Odkryj potencjał technologii addytywnej z drukarką 3D Zortrax M200 Plus. Zarządzaj wieloma urządzeniami za pomocą programu Z-SUITE. Kontroluj postępy korzystając z wbudowanej kamery. Niezależnie czy wykorzystasz ją na potrzeby prototypowania, czy elastycznej produkcji niskoseryjnej, Zortrax M200 Plus zapewni niezrównaną precyzję i wydajność Ekosystemu Zortrax.

Moduł
Wi-Fi

Moduł Wi-Fi pozwala na tworzenie sieci bezprzewodowej drukarek 3D oraz na transfer plików przez Wi-Fi

Wykrywanie końca materiału

Druk zostanie automatycznie zatrzymany w przypadku wyczerpania materiału.

Nowy system chłodzenia

Ulepszony system chłodzenia ekstrudera gwarantuje nową - najwyższą wydajność

Wbudowana
kamera

Obserwuj postęp druku 3D na ekranie swojego komputera.

Komfort pracy

Zortrax M200 Plus to zaawansowana drukarka 3D gotowa do pracy zaraz po rozpakowaniu. Po prostu podłącz i zacznij drukowanie, bez potrzeby montażu i majsterkowania. Z łatwością wybieraj dostępne ustawienia i podglądaj modele 3D na wbudowanym ekranie dotykowym.

Co więcej, drukarka jest wyposażona w rozbudowany system łączności. Pliki mogą być przesyłane przez sieć Wi-Fi, łącze Ethernet lub za pomocą dowolnego nośnika pamięci USB.

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text