Zortrax M300 Plus
Zortrax M300 Plus
Zortrax M300 Plus

Zortrax M300 Plus

17 084,70 zł
Brutto

Drukarka 3D Zortrax M300 Plus posiada jeden z największych obszarów roboczych wśród urządzeń typu Plug & Play, co pozwala na drukowanie dużych modeli w jednym wydruku. Cechuje się wysoką jakością wydruku i dużą wydajnością przy niskich kosztach utrzymania. Działa w technologii LPD.

 

Zortrax M300 Plus

  • Pracuje w technologii LPD
  • Posiada obszar roboczy o rozmiarach 300 x 300 x 300 mm
  • Posiada łączność Wi-Fi, USB oraz Ethernet
  • Posiada system bezpiecznego wznawiania wydruku
  • Jest kompatybilna z materiałami typu flex czy nylon
  • Jest dostępna z szklaną i perforowaną platformą
  • Posiada mechaniczny czujnik końca materiału
  • Obsługuje materiały zewnętrznych dostawców

Zastosowania

Druk 3D został stworzony do szybkiego prototypowania, ale dzisiaj możliwości tej technologii sięgają znacznie dalej. Drukarki LPD Zortrax pracują w wielu branżach od edukacji, przez ochronę zdrowia, do przemysłu kosmicznego.

prototyping-customer-products.jpg

Prototypowanie produktów konsumenckich

Tworzenie produktów konsumenckich wymaga wielu prototypów. Technologia druku 3D sprawia, że proces ten będzie szybszy i tańszy.

Architecture%20modeling.jpg

Tworzenie modeli architektonicznych

Modele w skali architektonicznej wymagają milimetrowej precyzji, aby uzyskać odpowiednie proporcje. Druk 3D to technologia, która może zautomatyzować ten proces.

3D-Printed-Educational-Props.jpg

Drukowanie 3D materiałów edukacyjnych

Wykonane na zamówienie modele edukacyjne są przydatne w kursach z anatomii. Dzięki drukarkom 3D można je uzyskać za cenę dużo niższą od rynkowej.

Large%20scale%20manufacturing.jpg

Produkowanie na dużą skalę

Duże zakłady produkcyjne mogą zaoszczędzić do 99% na częściach zapasowych, drukując je produkować na miejscu, dzięki farmom drukarek 3D.

Medical%20models.jpg

Modele medyczne

Wydrukowane w 3D modele mogą być oparte na tomografii komputerowej. Takie modele są przydatne między innymi w tworzeniu rekonstrukcji twarzy i planowaniu zabiegów.

Aerospace.jpg

Inżynieria kosmiczna

Przeprowadzanie dokładnych testów jest koniecznością w przemyśle lotniczym. NASA używa drukarek 3D Zortrax do prototypowania narzędzi dla astronautów pracujących na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Making%20robotics%20easier.jpg

Uproszczenie robotyki

Budowanie funkcjonalnych robotów jest trudnym zadaniem. Dzięki drukarkom 3D tworzenie projektów i wprowadzanie do nich modyfikacji staje się łatwe.

Automotive.jpg

Prace badawczo-rozwojowe w branży motoryzacyjnej

Tworzenie modeli z gliny jest tradycyjnym sposobem tworzenia prototypów w przemyśle motoryzacyjnym. Byli inżynierowie z Ferrari stwierdzili jednak, że druk 3D jest szybszy i bardziej wydajny.

Brak opini
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text