Helios Support

Wyświetlanie jednego wyniku

Helios Support to rozpuszczalny w wodzie materiał PVA „o wysokiej temperaturze”, który został zaprojektowany jako materiał podporowy do druku 3D z podwójnym extruderem w połączeniu z materiałami inżynieryjnymi, które wymagają drukowania w wyższych temperaturach i / lub w ogrzewanych komorach. Helios można drukować przy temperaturach dyszy do 250 ° C bez ryzyka usieciowania i zatykania dyszy i doskonale przylega do materiałów na bazie styrenu, takich jak ABS, TitanX, Crystal Flex i ApolloX, ale także do Python Flex i Volcano PLA .
Helios Support rozpuszcza się nieco wolniej w wodzie niż zwykły PVA, ale proces rozpuszczania można przyspieszyć przy użyciu ciepłej i krążącej wody.

163,90 

Helios Support to rozpuszczalny w wodzie materiał PVA „o wysokiej temperaturze”, który został zaprojektowany jako materiał podporowy do druku 3D z podwójnym extruderem w połączeniu z materiałami inżynieryjnymi, które wymagają drukowania w wyższych temperaturach i / lub w ogrzewanych komorach. Helios można drukować przy temperaturach dyszy do 250 ° C bez ryzyka usieciowania i zatykania [...]