Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Printo H3

Co zyskujesz?

NIEZAWODNOŚĆ

24h / dobę, 7 dni w tygodniu

Printo H3 to nie tylko dobrze wyglądający element biura, urządzenia mogą śmiało pracować w trybie przemysłowym przez 7 dni w tygodniu.  System VLCS (Voltage Loss Control System) dopilnuje aby w sytuacji zaniku napięcia wydruk został wstrzymany i możliwe było jego wznowienie.

PRECYZJA

Dokładność odwzorowania

Druk w technologii FDM posiada swoje ograniczenia, mimo to drukarka Printo H3 potrafi odwzorować modele z wysoką precyzją sięgającą nawet 0.01 mm.

POLE ROBOCZE

Użytkowa powierzchnia pracy

Printo H3 występuje obecnie w 2 rozmiarach, standardowym oraz Tower z polem roboczym wysokim aż na 40 cm! To dwukrotnie większy obszar do zagospodarowania twoimi projektami.

SZYBKOŚĆ REALIZACJI

w porównaniu do outsource’ingu

Wyobraź sobie ile czasu zajęłoby Ci złożenie zapytań na wykonanie prototypu? Ile firm odpisze? Printo H3 pozwala na wydruk natychmiast po stworzeniu modelu!

MODYFIKACJA PROJEKTÓW

Nikt nie jest doskonały

Co w przypadku kiedy popełnisz błąd przy projekcie? Nikt nie jest nieomylny, a zlecanie podwykonawcy kolejnego prototypu wiąże się z kosztami i czasem którego zawsze brak.

NISKIE KOSZTY WYTWARZANIA

Druk 3d może być tani

Wytwarzając przedmioty przy użyciu Printo H3 ograniczasz wydatki, płacisz jedynie za materiał oraz energię co stanowi ułamek kosztów związanych z podwykonawcami.